Porównanie produktów

Udostępnij to porównanie znajomym:

Funkcje:
AlcoForce Interlock AF-i1
2 430,89 zł
Dräger Interlock 5000
3 690,00 zł
Promiler ALX 1000
1 260,16 zł
Drager Interlock 7000
4 090,00 zł
Zakres Temperatur pracy - 40˚C ~ 85˚C - 40˚C ~ 85˚C 0˚C ~ 40˚C - 40˚C ~ 85˚C
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 20°C 5 s. 4s. 10 s. 4s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze 0°C 30 s. 15 s. urządzenie musi pracować w temp. Dodatnich. Przechowywać poza pojazdem. 4s.
Czas przygotowania do pracy w temperaturze -20° C 90 s. 60 s. urządzenie musi pracować w temp. Dodatnich. Przechowywać poza pojazdem. 60 s.
Wymagany Ustnik TAK TAK TAK TAK
Liczba ustników w zestawie 10 3 5 3
możliowść korzystania z blokady jako alkomatu NIE NIE TAK NIE
wsparcie serwisowe Tylko w Polsce Cała Europa Tylko w Polsce Cała Europa
kalibracja co 12 miesięcy co 12 miesięcy co 12 miesięcy/ 1500 pomiarów co 12 miesięcy
trwałość czujnika 2 lata Min 4 lata 2 lata Min 4 lata
zalety i przeznaczenie Najtańsza opcja dla kierowców z orzeczeniem sądowym i warunkowym prawem jazdy Najwyższej jakości blokada dla firm transportowych, zabezpieczenie maszyn, itp. Zapewnione szybkie wsparcie serwisowe w całej Europe. Wytrzymały czujnik oznacza niskie koszty serwisu przez wiele lat. Niedroga wysokiej jakości blokada prewencyjna dla użytkowników indywidualnych, pojazdów młodzieży, itp.. Najwyższej jakości blokada dla firm oraz osób z orzeczeniem sądowym. Zapewnione szybkie wsparcie serwisowe w całej Europe. Wytrzymały czujnik oznacza niskie koszty serwisu przez wiele lat.
wyświetlany wynik * PASS/FAIL PASS/FAIL PASS/FAIL lub dokładny wynik np. 0,200 PASS/FAIL
Spełnia normy EN dla blokad PN-EN 50436-1:2014 (obowiązkowy montaż) PN-EN 50436-2:2014 PN-EN 50436-2:2014 (tylko montaż dobrowolny) NIE PN-EN 50436-1:2014 (obowiązkowy montaż) PN-EN 50436-2:2014
Obejście blokady podczas usterki ** Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu. Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu. Wbudowany (zabezpieczony plombą) przycisk wyłączenia blokady w controlboxie umożliwia uruchomienie pojazdu bez wykonywania testu Call center udostępnia jednorazowy kod odblokowania bez wykonywania testu.
czas trwania warunkowego odblokowania urządzenia 24h*** (czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane) 24h*** (czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane). zależy od użytkownika 24h ***(czas na dojazd do serwisu, później urządzenie zablokowane)
możliowść wykonania kolejnego pomiaru z funkcji menu NIE TAK TAK (poprzez wciśnięcie przycisku włączenia) TAK
możliowść podłączenia dodatkowych przyrządów NIE NIE NIE TAK
dodatkowe przyrządy montowane do alkomatu - - - GPRS, GPS, kamera
dodatkowe przyrządy controlboxa sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi - sprawdzanie stanu akumulatora, alarm dźwiękowy, możliwość podłączenia klaksonu, uruchamianie alkomatu po otworzeniu drzwi
zasilanie Z instalacji pojazdu 12V/24V Z instalacji pojazdu 12V/24V Alkomat 2x AAA alkaliczne(urządzenie poza pojazdem) i 12V/24V w pojeździe (24V na specjalnie zamówienie) Z instalacji pojazdu 12V/24V
* PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów. * PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów. * PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów. * PASS/FAIL – Co do zasady blokada informuje wyłącznie o możliwości uruchomienia pojazdu (PASS) lub o zablokowaniu ze względu na wykryty alkohol (FAIL). Różne urządzenia mogą mieć różne treści dla tych komunikatów.
** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania. ** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania. ** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania. ** Po warunkowym odblokowaniu urządzenia przez call center, alkomat musi ponownie trafić na serwis w ciągu trwania czasu odblokowania.
Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu. Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu. Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu. Warunkowo odblokowane urządzenie, które nie zostało poddane serwisowi zostaje zablokowane, a pojazd unieruchomiony do czasu wykonania serwisu.
*** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady *** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady *** W czasie warunkowego odblokowania pojazd może być uruchamiany bez wykonywania testów. Po upływie tego czasu pojazd nie będzie mógł być uruchomiony ponownie do chwili wykonania serwisu blokady